Povlečení FC Chelsea

Fotbaloví fanoušci jsou v žáru své sportovní vášně schopni nejrůznějších věcí. Zvlášť důležité pro ně je neustále si připomínat, že svůj oblíbený tým mají stále při sobě a mohou se kdykoliv potěšit pohledy na konkrétního favorizovaného hráče, případně rovnou celé mužstvo v celé své kráse. Jak jinak to zajistit, než ozdobit si byt plakáty, fotografiemi a dalšími upomínkami, kde se skví fotbalové logo toho nejlepšího klubu? Ať už je jím FC Barcelona, Real Madrid, Arsenal, Manchester United nebo třeba FC Chelsea. U posledního zmíněného se trochu zastavíme.

Bavlněné povlečení FC Chelsea koupíte také na 4home.cz.
Navíc při použití kódu „AFC5“ získáte do 31. 12. 2022 slevu 5 % na vše! 😉

Pusťte si fotbal do spánku

fotbalové povlečení chelsea Kromě Jaromíra Jágra existuje ještě jeden český sportovec, který je v zahraničí zřejmě slavnější než doma v České republice. Je to fotbalista Petr Čech, dlouholetý brankář londýnského fotbalového klubu Chelsea. Co na tom, že nedávno dal přednost jinému týmu, Arsenalu – za ta léta u Chelsea dokázal tenhle klub zapsat do povědomí českého fanouška natolik, že si zde našel své zaryté příznivce. A není jich málo! Pokud o nějakém takovém víte, nebo ho máte rovnou doma, pak pro vás máme dobrou zprávu: už nemusíte nadále přemýšlet o vhodném dárku k nadcházejícím Vánocům. Vsaďte na originální a netradiční fotbalové povlečení s motivy oblíbeného klubu. V ložnici se budou vyjímat skvěle a udělají radost každému, kdo své srdce zaslíbil fotbalové vášni. Nechce hýčkat bavlněnou kolekcí a usínejte se svou oblíbenou Chelsea každou noc!

Vítejte u fotbalového fanouška

Povlečení s jinými než tradičními jednobarevnými, pruhovanými nebo květovanými motivy je v našich domovech stále ještě tak trochu raritou. Setkat se s nimi můžeme v dětských pokojích, ale v ložnicích dospělých členů domácnosti je najdeme pouze zřídka. Je to však škoda, takové nápadité vzory dokážou totiž často nohem víc, než sebevíc zajímavých dekorací, kterými ozdobíme stěny. Díky tomu, že povlečení zaujímá velkou plochu, je nepřehlédnutelné a může dotvořit ráz celého pokoje. Pokud máte rádi fotbal, pak je volba jasná. Není proč váhat – a ať to rovnou ví každý, kdo vstoupí do ložnice! Na první pohled si všimne toho, zde bydlí fanoušek hvězdného londýnského týmu.

Seznamte se s Chelsea

povlečení fc chelseaAbychom lépe pochopili lásku k Chelsea, pojďme si tento klub nejprve trochu představit. V londýnské jihozápadní čtvrti Fullham byl založen již v roce 1905 a tak se začala psát mimořádně úspěšná éra. První úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat. Ve své více než staleté historii Chelsea postupně dosáhla na několik titulů v Premier League, zvítězila v mnoha prestižních fotbalových šampionátech – ať už domácích, nebo mezinárodních, a to včetně Evropské ligy, Poháru vítěze pohárů nebo Superpohár UEFA. Co dodat? Důvod, proč má Chelsea po celém světě miliony fanoušků, je jasný. Každ jejich vystoupení představuje koncert sportovního umění a dokonalou ukázku špičkového fotbalu, na kterou se dokáže dívat i ten, kdo jinak fotbalu příliš nerozumí. Tak už není těžké pochopit, proč někteří fanoušci s Chelsea chtějí třeba i spát.

Vyberte si povlečení podle svého gusta

Fotbalové povlečení je samozřejmě laděno do typických motivů a barev tohoto týmu – v logu týmu se vyjímá modrý lev třímající trojzubec, a modrá barva dominuje právě i zmíněnému povlečení. Bavlněné kousky jsou k dostání v mnoha různých provedeních. Nejoblíbenějšími jsou ty s logem týmu, ale vybrat si můžete i povlečení s fotografií oblíbených hráčů. Stačí jen vědět, co se do vaší ložnice bude nejlépe hodit. Přejeme šťastnou ruku a hezké sny!

fotbalové povlečení chelsea
Fotbalové povlečení FC Chelsea pro každého pravého fanouška

Zakoupit povlečení FC Chelsea na postel

Doprava zdarma už při nákupu nad 1 000 Kč. 😉