Akrylové hebké deky

Přemýšlíte o pořízení nové deky pro sebe nebo pro děti? Pak rozhodně sáhněte po dekách z akrylu. Díky jejich jemnosti a hebkosti si je rozhodně zamilujete. Akrylové deky jsou vskutku originální a luxusní deky, do kterých se pohodlně zachumláte při odpoledním odpočinku s knihou. Vypadají velmi hezky jako přehoz na gauči či oblíbeném křesle.

Hebké akrylové deky koupíte také na 4home.cz.
Navíc při použití kódu „AFC5“ získáte do 31. 12. 2022 slevu 5 % na vše! 😉

Z čeho je akrylová deka vyrobena

akrylová hebká dekaJde o jedinečný a luxusní materiál. Je to syntetický materiál, který má vlastnosti podobné vlně. Výhodou je, že snadno nezfilcovatí, netvoří se na nich nepěkné žmolky a při praní se vám nesrazí. Navíc hebká deka zůstane hebká už napořád. Je možné ji také žehlit. Akryl se používá na deky, přehozy nebo třeba hračky pro malé děti.

Akrylová deka je neuvěřitelně hebká a je vhodná i pro ty nejnáročnější zákazníky. Vybrat si můžete z různých barev i vzorů. Oblíbené jsou odstíny neutrální od béžové po černou, ale i červené, žluté nebo s potiskem geometrických vzorů či zvířecí srsti.

Akryl se často kombinuje například s polyesterem a bavlnou. V zimě vás tyto deky zahřejí, v létě jsou velmi příjemné na místo peřiny. Deky z akrylu jsou příjemné na omak, jsou ideálním dárkem pro narozené miminko v modré, zelené, žluté nebo růžové kombinaci.

Jak vybírat akrylové deky

Pokud jste si vybrali, že nejlepší bude pro vás hebká deka z akrylu, pak se zajímejte o gramáž celé deky, která by měla být 450 g/m2. Hmotnost se odvíjí od hustoty materiálu a tloušťky jednotlivých vláken. Rovněž si můžete vybrat různé rozměry, od menších dek až po ty velké s rozměrem 240 x 260 cm, které lze použít také jako potah.

Vybírat si můžete deky oboustranné, s jednostranným potiskem, pestrými barvami, vzory, střapci. V luxusním balení je můžete využít také jako vhodný dárek k Vánocům, kterým potěšíte své blízké.

červená akrylová deka
Pořiďte si hebkou deku pro vaše pohodlí.

Zakoupit hebkou akrylovou deku

Doprava zdarma už při nákupu nad 1 000 Kč. 😉