Fleecové (flísové) deky, které jsou levné a kvalitní

Jedny z nejoblíbenějších dek v domácnostech jsou ty právě ty fleecové. Patří totiž mezi materiály, které vydrží dlouho a jsou levné. Fleecová deka se výborně se hodí třeba při posení u televize nebo třeba při večerní relaxaci na balkóně, terase i zahradě, kdy sedíte se skleničkou něčeho dobrého a nechcete se nechat rušit pocitem chladu. Využít jí můžete samozřejmě také na pikniku v přírodě nebo trávení času u vody. Protože je velmi lehká a poddajná, stačí jí jednoduše složit a vyrazit. Je tenká, nezabírá zbytečně moc místa a nepomačká se. Navíc je i příjemně hřejivá. Způsobů použití je samozřejmě mnohem víc.

Fleecové deky koupíte také na 4home.cz.
Navíc při použití kódu „AFC5“ získáte do 31. 12. 2022 slevu 5 % na vše! 😉

Z čeho je vlastně fleecové deky

velká fleecová dekaK jeho výrobě se používá 100% polyester, který se zpracovává do krouceného vlákna, poté se splétá a povrch textilie se upravuje do vlasu. Dalšími materiály, které se do něj přidávají se docílí odolnosti vůči větru nebo vodě. Protože se jeho výrobě používají třeba i PET lahve, jedná se o ekologický materiál, který využívá plasty tím, že je recykluje. Při používání fleecové deky tedy můžete mít dobrý pocit i z toho, že přispíváte k ekologickému použití plastu, čímž je méně zatěžováno životní prostředí.

br

Fleece je kvalitní materiál s mnoha výhodami

Mezi další skvělé vlastnosti fleecové deky je možné započítat ty, že je hypoalergenní, to znamená, že se hodí také pro alergiky. Nemusíte se ji bát umístit třeba ani do kočárku Vašemu čerstvě narozenému miminku. Dětská fleecová deka je tedy velmi vhodnou volbou, kterou můžete obohatit výbavu Vašich dětí. A ocení ji určitě nejen ti nejmenší. Moderní fleecové materiály mají totiž nespočet poutavých barev i vzorů. Pro děti je na trhu široká a pestrá řada velikostí, barev a vzorů. Právě poutavé vzory je potěší na pohled a zároveň se do nich rády zabalí, protože tak budou mít nablízku třeba své pohádkové kamarády. Navíc fleece nekouše na holé kůži, což je také velmi podstatnou kladnou vlastností.

Jaké jsou tedy hlavní přednosti tohoto materiálu

  • výborné tepelné a izolační vlastnosti
  • dlouhodobá životnost
  • snadná údržba
  • nemačká se
  • nežehlí se
  • je rychleschnoucí
  • prodyšný
  • hypoalergenní
  • velmi příjemný na dotek – nekouše
  • nepouští vlákna

Jak se o deku správně starat, aby dlouho sloužila

kvalitní fleecová dekaFleecová deka je vyrobena z jemného microfleecu, což je jak už bylo zmíněno, 100% polyester. Pokud deku potřebujete vyprat, neměli byste překročit teplotu 40 °C . Počítat můžete s jejím velmi rychlým schnutím a vyhnete se také žehlení. Což je určitě skvělá výhoda, protože Váš čas můžete použít na cokoli jiného a příjemnějšího. Třeba ho strávit zrovna s Vašimi dětmi. Jediné co u fleecu časem hrozí je vznik žmolků. Pokud však dodržujete správnou teplotu při praní, vydrží Vám opravdu dlouho pěkný, bez nežádoucích kazů materiálu.

Využijte fleecových dek také jako doplňku

Deka má samozřejmě nejen skvělé praktické využití. Velmi pěkně jí lze naaranžovat třeba k oživení Vašeho interiéru. Stačí si vybrat správnou velikost, barvu nebo motiv a pomůže Vám vytvořit útulnější domov. Skvělá je jako přehoz na posteli, křesle nebo sedací soupravě. Popřípadě ji využijete jako doplněk při chladnějších dnech nebo nocích. Záleží opravdu jen na Vaší fantazii.

K dipozici je velký výběr

Deky jsou k dostání v mnoha rozměrech. Mezi ty nejpraktičtější a nejčastěji používané patří fleecová deka 70×100. Je to přesně ten pravá velikost, kterou upotřebíte v kočárku, , postýlce, nebo jí přikryjete Vaši ratolest pokud usne kdekoli jinde než právě v postýlce. I když je deka velmi příjemná na omak Vám připomene oblíbenou hračku Vašeho dítěte, není samozřejmě určena pouze dětem. Dopřejte si i vy ten jedinečný pocit pohodlí, který si vychutnáte právě s flísovou dekou.

fleecova deka
Pořiďte si levnou fleecovou deku do vašeho bytu.

Zakoupit fleecovou deku

Doprava zdarma už při nákupu nad 1 000 Kč. 😉