Fotbalové povlečení Manchester United

Pro libovolného fotbalového fanouška je každý okamžik, který může strávit ve společnosti svého oblíbeného týmu, doslova jako sen. Tak proč si o něm nenechat rovnou zdát třeba každou noc? Pokud vsadíte na fotbalové povlečení, můžete mít tu čest trávit se svým vyvoleným týmem ještě více času, než jste doufali. Fototisk na bavlně sice nemůže nahradit setkání s hvězdnými hráči tváří v tvář, ale přesto může udělat radost. Blíží se Vánoce a nastal nejvyšší čas přemýšlet o tom, čím obdarovat své blízké. Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo nedá dopustit na britský Manchester United, pak je vyhráno. Nenápadně nakoukněte do jeho ložnice a zjistěte, zda by se tam náhodou dobře nevyjímalo nové povlečení. Jak jinak než s motivy jeho favorizovaného klubu.

Bavlněné povlečení Manchester United koupíte také na 4home.cz.
Navíc při použití kódu „AFC5“ získáte do 31. 12. 2022 slevu 5 % na vše! 😉

Fotbal v posteli?

povlečení fotbalové kluby machester united Fotbalové povlečení Manchester United patří mezi povinnou výbavu každého sportovního fanouška, speciálně toho fotbalového. A zvlášť, je-li tento tým zrovna jeho oblíbeným. Manchester United patří mezi nejlepší týmy britských ostrovů, jedné ze zemí fotbalu zaslíbených. V zemi, kde se zrodily týmy jako Arsenal, Chelsea, Leicester nebo Manchester City, je doslova povinností hlásit se k některému z nich. Nejinak tmu může být i u nás, kde se to fotbalovými nadšenci jenom hemží. Za lásku k nejlepším světovým týmům se není třeba stydět, naopak – nejlépe je dát ji pořádně najevo! V ideálním případě tak, že si celý byt ozdobíte motivy se svým oblíbeným týmem. Plakáty na zdech, fotografie, kalendáře, tapety, pozadí na monitoru… a například v ložnici se bude skvěle vyjímat fotbalové povlečení. Nevěříte?

Mancheser United se představuje

Fotbalový klub Manchester United patří k nejstarším sportovním týmům na světě. Na fotbalové scéně se poprvé objevil v roce 1878 a od té doby jeho hvězda nejen že nepohasla, ale dokonce nadále stoupá. Třikrát zvítězil v lize mistrů, dvacetkrát držel v rukou trofej pro vítěze anglické ligy a z toho hned dvanáctkrát šlo o tu nejcennější, tedy Premier League. Manchester United se za více než sto třicet let své existence stačil stát fenoménem, sbírá stále více fanoušků a nabízí jim zážitky ze špičkového sportovního výkonu. Potěšit se pohledem na své oblíbené hráče může každý, kdo odhodí všechny konzervativní zábrany a pustí si fotbal rovnou do postele. Fotbalové povlečení Manchester United nesmí chybět v ložnici žádného fanouška. Pojďme tedy vybírat!

Tři slavné barvy

Fotbalové povlečení manchester united Tým Manchester United zvolil pro své logo kombinaci tří barev: žlutou, černou a červenou. Na první pohled trochu divoké spojení evokuje energii a bojovný zápal, se kterým hráči hvězdného Manchestru přistupují ke své hře. A právě tyto tři barvy nesmí chybět ani na povlečení. Vždy je doplňuje i neodmyslitelné logo se stylizovaným lvem držícím trojzubec, nad nímž se vyjímá trojstěžňová loď s vykasanými plachtami. Tohle logo dokážou fanoušci Manchesteru nakreslit i poslepu. Takže nebude vadit, že na něj v noci neuvidíte – postačí vědět, že se do něj můžete zachumlat a nechat si zdát o dech beroucích příbězích, jaké umí psát jenom fotbal. Vaši oblíbení hráči mohou rozehrát famózní herní koncert přímo ve vašich snech, pokud budete každou noc usínat s jejich podobiznami přímo na polštáři nebo na dece. Bavlněné povlečení zdobí buď pouze zmíněné logo a barvy, případně podobizny nejslavnějších hráčů či fotografie celého týmu. Stačí si zvolit to, které vás osloví na první pohled nejvíce.

povlečení fotbalové kluby machester united
Fotbalové povlečení Manchester United pro každého pravého fanouška

Zakoupit povlečení Manchester United na postel

Doprava zdarma už při nákupu nad 1 000 Kč. 😉