Přehozy na postele Matějovský

Od počátku devadesátých let je synonymem kvalitního českého povlečení především jedna firma, respektive jednom jméno: Matějovský. Původně rodinný podnik založil pan Zdeněk Matějovský s tím, že bude ve svém okolí distribuovat a prodávat ložní povlečení. Nakonec však ze zdánlivě jednoduchého a skromného podnikatelského plánu vznikl daleko rozsáhlejší projekt, který začal žít tak trochu vlastním životem.

Přehozy Matějovský koupíte také na 4home.cz.
Navíc při použití kódu „AFC5“ získáte do 31. 12. 2022 slevu 5 % na vše! 😉

Matějovský udává trendy

matějovský přehoz na postel Po více než dvaceti úspěšných letech na trhu, který se začal rychle plnit dalšími subjekty, si firma Matějovský nejen že stále drží výsadní postavení, ale navíc představuje skutečného lídra – udává současné módní trendy a nenašli byste většího odborníka na vše, co souvisí s ložním povlečením a bytovým textilem. Sortiment společnosti se více než zdvojnásobil, začal nabízet kromě povlečení i bytové doplňky a interiérový textil, produkuje vlastní portfolio dekorativních vzorů a splňuje nejvyšší estetická kritéria. Díky širokému výběru si ve firmě Matějovský vybere i náročný zákazník, který přišel s jasným požadavkem. Moderní design odpovídající aktuálním módním trendům, stejně jako povlečení v retro stylu – to všechno u firmy Matějovský najdete.

Bydlení v harmonii

Výběr ložního povlečení se rozhodně nevyplatí podceňovat. Pokud se ve své ložnici chcete cítit dobře a vytvořit si z ní harmonické místo určené pro skutečný odpočinek a relax, pak právě estetické hledisko je jedním z klíčových parametrů, na které je třeba klást důraz. Postel, kterou s láskou povléknete do překrásných materiálů se zdobným vzorem, bude již z dálky lákat k ulehnutí a dotvářet celkový příznivý dojem z místnosti. Budete se zde tak dobře cítit nejen vy, ale úplně každý, kdo vstoupí dovnitř třeba jen na návštěvu.

Firma Matějovský si zakládá na tom, aby svým zákazníkům nabídla především kvalitu, založenou na mistrovském zvládnutí řemesla, dlouholeté tradici a spojení zkušeností a citu. V mnoha českých domácnostech se tak dnes vyjímají právě přehozy na postel Matějovský, na které jsou hospodyňky právě hrdé.

Výroba probíhá v přísně ekologickém režimu, využívány jsou především přírodní suroviny a ochrana životního prostředí je jednou z podnikových zásad. Umožňují to nejmodernější výrobní linky s vysokou kapacitou a technologie, která dokáže takřka zázraky. Kromě toho se můžete spolehnout na certifikovanou kvalitu – všechny produkty podléhají přísné ochraně a podrobují se kontrolám Textilního zkušebního ústavu. Teprve potom se s patřičným povolením mohou dostat k cílovému zákazníkovi, kterým bude někdo z nás.

Kde přehozy Matějovský nakupovat?

Matějovský přehoz na dvoulůžko Podnikovou prodejnu firmy Matějovský můžete navštívit přímo v severočeských Semilech a vybrat si zde povlečení, které vás nejvíce osloví. Pokud však dáváte přednost nákupu z pohodlí domova, není nic snazšího než usednout k internetu a nakoupit vše pohodlně online. Přehozy na postele i přehozy na dvojlůžko Matějovský jsou jen zlomkem z velkolepého výběru, který se vám zde otevírá. Vybírat můžete nejen z klasické nabídky ložního prádla, ale k dispozici je rovněž široká kolekce ručníků a osušek včetně dárkových balení, županů jiných koupelnových a bytových doplňků, jako jsou například prošívané přehozy, dekorační závěsy, dekorativní povlaky a polštářky, bavlněné deky, kuchyňská prostírání, svíčky… nechybí ani noční prádlo.

matějovský přehoz na postel
Pořiďte si luxusní přehozy na postel.

Zakoupit přehoz Matějovský

Doprava zdarma už při nákupu nad 1 000 Kč. 😉