Kožešinové deky z kvalitního materiálu

Pokud jste viděli kožešinovou deku kdekoli v interiéru, jistě Vás nenechala chladnými. Teď nemyslíme, že Vás skvěle zahřála, což by zcela jistě udělala, ale mluvíme o jejím luxusním vzhledu. Pokud je kožešinová deka precizně zpracována, pak je jednoznačně znakem noblesy i luxusu. Nejen, že vypadá efektně, ale chlubí se příjemnou měkkostí a jemností.

Luxusní kožešinové deky koupíte také na 4home.cz.
Navíc při použití kódu „AFC5“ získáte do 31. 12. 2022 slevu 5 % na vše! 😉

Nejen Váš interiér ocení její luxusní vzhled

Vašemu interiéru dodá pocit jedinečnosti a pokud s ní třeba jen ozdobíte Vaši pohovku, nebo ji jiným způsobem použijete na oživení obývacího pokoje, zaručeně nebudete litovat. Vaše návštěvy na ni budou určitě reagovat obdivnými komentáři a uvidíte, že si na ní budou chtít zaručeně sáhnout. Kožešina totiž vždy vzbuzuje zájem a obdiv.

Vlastnosti kožešinové deky

kožešinová dekaAbychom ale nehovořili pouze o jejím estetickém využití je také potřeba uvědomit si, že kožešina nádherně hřeje. Při chladných večerech, kdy budete zabaleni do kožešinové deky si tento pocit zcela jistě užijete a oblíbíte tak, že se budete ptát sami sebe, jak to, že jsem doteď doma tento doplněk neměla. Svůdná měkkost, která je doplněna dokonalou hřejivostí Vás dostane.

Aby kožešinová deka co nejlépe ladila s Vaším domovem je dobré mít z čeho vybírat. Naštěstí výběr je v tomto ohledu velmi pestrý. Barvy i vzory jsou v podstatě neomezené. K dispozici jsou imitace srsti zvířat i další kreativní pojetí. Délky vlasu se různí, od velmi krátkého až po několikacentimetrové délky.

Jak se o kožešinovou deku správně starat

Záleží zda je kožešina pravá nebo jde o imitaci. Pokud se Vám u pravé kožešiny zdá, že je potřeba ji trochu oživit, stačí ji jemně rukama protřebat, aby se její objem znovu obnovil. Kožešinu nevyčesávejte, aby nedošlo k poškození jejího vlákna. Sami ji nikdy neperte, nechte ji ošetřit u odborníků. Pokud jste si jako pravý milovník zvířat vybrali deku s imitací kožešiny.zvolte také buď její chemické vyčištění u odborníků, nebo ji vyperte na ten nejšetrnější program, který Vaše pračka nabízí. Nepřekročte teplotu 30 °C . Vždy se řiďte pokyny, které jsou u údržby kožešinové deky uvedeny přímo výrobcem. Její krásu si tak budete moci vychutnat velmi dlouho.

Luxusní kožešinová deka
Pořiďte si pohodlnou kožešinovou deku do vašeho bytu.

Zakoupit kožešinovou deku

Doprava zdarma už při nákupu nad 1 000 Kč. 😉