Povlečení Real Madrid

I ten, kdo se ve fotbalu jinak vůbec neorientuje, určitě již slyšel o dvou zřejmě nejslavnějších španělských fotbalových klubech. Takové světové fenomény, jakými jsou Real Madrid nebo FC Barcelona, nenechají chladného žádného sportovního fanouška. Některé dokonce natolik že by pro svůj oblíbený klub dokonce dýchali.

Bavlněné povlečení Real Madrid koupíte také na 4home.cz.
Navíc při použití kódu „AFC5“ získáte do 31. 12. 2022 slevu 5 % na vše! 😉

Real Madrid pro každého

Povlečení real madrid FC Barcelona má svého Messiho, Real Madrid zase reprezentuje portugalský odchovanec Cristiano Ronaldo. Tyhle hvězdy mají milionovou cenu a stačí jen vyslovit jejich jméno, aby srdce mnohých z nás zaplesalo. Jenže bohužel ne každý má samozřejmě příležitost setkat se s takovými fotbalovými osobnosti naživo. Třebaže by mnohým z nás stačilo vidět takového Ronalda alespoň zdálky, ani to nebývá často právě reálné… a tak nezbývá, než se spokojit s alternativním řešením. Plakáty, fotografie, dresy, ale třeba jen přívěšky na klíče nebo figurky… byznys s fotbalovými suvenýry zkrátka kvete. Fanoušci totiž chtějí být se svými oblíbenými týmy stále v kontaktu. A někteří dokonce natolik, že jsou ochotni s nimi chodit každou noc spát. Takové fotbalové povlečení je proto čím dál oblíbenější.

Fotbalového povlečení se nemusíte bát

Na první pohled to možná vypadá trochu neobvykle. Pro konzervativní zákazníky, kteří jsou zvyklí na to, že standardní povlečení bývá čistě bílé, nanejvýš pruhované nebo květinové – ale zkrátka hlavně ne příliš divoké, aby nás v noci nerušily divoké sny – bude obtížné se smířit s tím, že v ložnici to může hrát všemi barvami. Tedy hlavně bílou a modrou, což jsou symboly madridského týmu. Povlečení FC Barcelona je přesně takové: laděné do barev a symbolů, které ke klubu neodmyslitelně patří. Real Madrid se na svých dresech pyšní modrobílými pruhy a žlutým logem s typickou korunou, která symbolizuje úspěchy tohoto neobyčejného mužstva.
Připomeňme jen pro neznalé, že Real Madrid, (který byl mimochodem založen před více než sto lety, konkrétně již v roce 1902), jedenáctkrát zvítězil v Lize mistrů (což je rekord, víckrát se to žádnému jinému týmu v historii fotbalu ještě nepodařilo), dvakrát v evropské lize UEFA, byl zvolen nejlepším fotbalovým klubem 20. století a na svém kontě má nespočet dalších cenných trofejí. Sbírá fanoušky po celém světě a dělá jim radost, kdykoliv se objeví na scéně.

Jak se spí s Ronaldem

fotbalové povlečení real madrid A to všechno se teď může stát součástí vaší ložnice, pokud se rozhodnete vpustit si svůj oblíbený tým dovnitř a umožnit mu, aby se stal součástí vašich snů. Každý správný fanoušek samozřejmě v koutku duše touží po tom, aby se mu v noci zdálo právě o hrdinech jeho oblíbeného sportu, nejlépe pokud půjde o členy týmu Real Madrid. Fotbalové povlečení Ronaldo k tomu může přispět. Usínat každý večer s pohledem na podobiznu hvězdného hráče, to je jako sen! Nebo si vyberte povlečení, kde je pomoc speciální fototiskové metody natištěna fotografie rovnou celého týmu. Chcete-li dát přednost nadčasovosti, pak si vyberte takové, které zobrazuje pouze barvy a logo Realu, takže respektuje fakt, že hráči čas od času mění své domovské kluby. Zato název zůstává už více než celé století stejný. Fotbalové povlečení Real Madrid je vhodným dárkem pro všechny milovníky nejen tohoto týmu, ale pro každého sportovního fanouška, který dokáže ocenit kvalitní výkony a špičkový fotbal.

Povlečení real madrid
Fotbalové povlečení Real Madrid pro každého pravého fanouška

Zakoupit povlečení Real Madrid na postel

Doprava zdarma už při nákupu nad 1 000 Kč. 😉