Povlečení FC Barcelona – i s Messim

Nebuďte troškaři! Pokud milujete fotbal víc než cokoliv na světě, není proč váhat. Pojďte si udělat radost a oslavit svou fotbalovou vášeň netradiční výzdobou domácnosti – povlečením s fotbalovými motivy! Ve vaší ložnici se bude nejen skvěle vyjímat, ale především bude každému hned jasné, že právě vstoupil do svatyně fanouška s velkým F.

Bavlněné povlečení FC Barcelona koupíte také na 4home.cz.
Navíc při použití kódu „AFC5“ získáte do 31. 12. 2022 slevu 5 % na vše! 😉

Pokud milujete fotbal…

fotbalove povlečení FC barcelona Fotbalu patří jedno výsadní postavení. Jde zřejmě o vůbec nejoblíbenější a nejsledovanější sport na světě a tomu odpovídá pozornost, jaká je mu věnovaná. Jakmile někdo propadne fotbalové vášni, pak z ní pravděpodobně jen tak nevybředne. Zarytých fotbalových fanoušků jsou mezi námi stovky, ne-li tisíce. A jestli i vy patříte mezi ně, nebo někoho takového ve svém okolí znáte, pak moc dobře víte, jak snadné je takovému člověku udělat radost zajímavým dárkem s motivem fotbalu. Někdo ocení třeba jen figurku anonymního fotbalisty, klíčenku v podobě fotbalového míče nebo plakát s mužstvem oblíbeného týmu, jiný už je trochu náročnější a jeho fanouškovské zájmy uspokojí pouze „vyšší level“ – třeba něco, s čím se může blýsknout před ostatními příznivci svého oblíbeného týmu. Co takhle fotbalové povlečení? Pokud někdo pro fotbal přímo dýchá, pak nemůžete šlápnout vedle, nadělíte-mu možnost se svým favorizovaným týmem spát.

Fotbal, to je Barcelona

povlečení fc barcelona Španělsko patří k fotbalovým velmocím. Již na konci předminulého století, případně na začátku toho minulého, se v této temperamentní jihoevropské zemi zrodily týmy, které dnes patří k naprosté evropské špičce. O FC Barcelona nebo Realu Madrid již velmi dobře slyšel i ten, kdo se fotbalu jinak nevěnuje. Dnes se jedná o týmy s miliardovými hodnotami, které vítězí na prestižních šampionátech a diváci z celého světa jsou ochotni letět přes celou planetu, aby spatřili třeba jen jediný.
Vezměme si třeba fotbalový klub Barcelona, familiárně známý spíše jako Barca. Vznikl již v roce 1899 a od té doby jeho hvězdná kariéra stoupá vzhůru. Barcelona je jako magnet pro kvalitní hráče. Za všechno mluví neskutečné výsledky – čtyřiadvacetkrát se tento klub stal mistrem Španělska, pětkrát zvítězil v Lize mistrů UEFA, dvakrát si hýčkal trofej pro mistra světa fotbalových klubů… Není divu, že si své příznivce nachází napříč fotbalovými fanoušky po celém světě. A dost takových se najde i mezi námi. Mimochodem Barcelona je ten klub, za který hraje Lionel Messi. Je třeba něco dalšího dodávat?

Nechat si zdát o Messim?

povlečení fc barcelona s messim Jestli toužíte být svému oblíbenému klubu stále nablízku, není nic lepšího než s ním trávit celé noci. Fenomén hvězdné Barcelony je tak rozsáhlý, že na trhu jsou dnes k dostání nejrůznější suvenýry či jiné upomínkové předměty, a již zmíněné povlečení mezi nimi figuruje na prvním místě. Vybírat můžete z desítek motivů – fotbalové povlečení FC Barcelona je natolik oblíbené, že návrháři stále přicházejí s novými kousky. Můžete tak svou ložnici ozdobit třeba hned několika variantami a střídat je. Je libo povlečení Messi, případně Neymar? Povlečení s podobiznami hráčů celého týmu, s jeho velkou fotografií, logem nebo pouze v barcelonských barvách – nezapomenutelné kombinaci modré a vínové? Zakoupit můžete povlečení v různých velikostech i z různých materiálů, nicméně vzhledem ke svým ideálním vlastnostem je nejběžnější obyčejná bavlna. Ať už si vyberete jakékoliv, budete nadšeni a každá návštěva rovněž. Tak vzhůru do toho!

dětské povlečení fc barcelona
Fotbalové povlečení FC Barcelona pro každého pravého fanouška

Zakoupit povlečení FC Barcelona na postel

Doprava zdarma už při nákupu nad 1 000 Kč. 😉