Luxusní ložní povlečení na postele – kvalitní

Přemýšleli jste někdy o tom, jak důležitým prvkem v naší ložnici je kvalitní ložní povlečení? Pokud máte dojem, že pro zdravý a plnohodnotný spánek není povlečení důležité, pak máte pravdu jen z poloviny. Názor změní každý, kdo někdy zkusí usínat v posteli povlečené do jemných a luxusních materiálů, například do damašku nebo saténu. Dotek jemné a hebké látky na holé kůži dokáže vyvolat nesmírně příjemné, uklidňující pocity – klíčový faktor důležitý pro klidné spaní.

Kvalitní ložní povlečení také na 4home.cz.
Navíc při použití kódu „AFC5“ získáte do 31. 12. 2022 slevu 5 % na vše! 😉

Luxus hledejte v bavlně

Luxusní ložní povlečení
Základem každého kvalitního povlečení je materiál. Levné polyesterové náhražky nejsou nikdy schopné vyvolat stejný pocit, jako kvalitní bavlněné povlečení. Ačkoliv zrovna bavlna patří v textilním průmyslu mezi zcela běžně užívané materiály a není považována za nic výjimečného, lze z ní vytvořit doslova zázraky. Tak třeba legendární damašek – tato luxusní tkanina je utkána právě z bavlny. Díky specifickému způsobu zpracování se totiž z výchozí suroviny stává mimořádně kvalitní, na dotek nesmírně příjemná látka. Damašek je známý svou dlouhou životností a puncem luxusu a elegance, který dotváří jemné žakárové struktury s motivy květinových vzorů.

Tajemství skryté v saténu

A co teprve luxusní saténové povlečení! Satén je dalším z materiálů, které vzniknout zpracováním kvalitní bavlněné příze a řadí se k naprosté špičce. Kvalitní povlečení na postele vyráběné ze saténu polaská vaše smysly a umožní vám každou noc prožít nezapomenutelný zážitek. Satén je prodyšný, dobře saje vlhkost a vyznačuje se pestrou strukturou, která jej předurčuje k dlouhé životnosti a odolnosti. Na rozdíl od damašku je navíc možno satén zpracovat ve vícebarevném provedení, proto jsou k dostání celé tisíce pestrobarevných motivů. Vybírat tak můžete čistě podle svého vkusu. Fantazii se meze nekladou, ale vybere si pochopitelně i ten, kdo dává přednost klasice a tlumeným odstínům. Barvy vydrží dlouhou dobu jasné a syté. Investice do luxusního a kvalitního ložního povlečení zkrátka nebudete nikdy litovat.

Francouzská elegance do vaší ložnice

bavlněné ložní povlečení kvalitníChcete-li dopřát ještě o trošku exkluzivnější zážitek z „obyčejného“ spánku, pak neváhejte a ozvláštněte své noční dobrodružství. Pomůže k tomu luxusní francouzské povlečení. Jak známo, Francouzi si zakládají na romantice, eleganci a noblese. A nikdy se neobejdou bez lásky. I ložní povlečení je tedy uzpůsobeno k tomu, aby láska měla volný průběh. Pokud sháníte francouzské povlečení, pak očekávejte deky velkých rozměrů (nejčastěji 220 x 220 cm), pod které se snadno zachumlají oba partneři. Není třeba dodávat, že noc strávená pod jednou přikrývkou s sebou nese příslib něčeho neobyčejného. A francouzské povlečení z kvalitních, příjemných materiálů zmíněných výše, vystupňuje celý zážitek v esenci dokonalosti. Nezáleží už na tom, zda dáváte přednost jednobarevným vzorům, tlumeným odstínům nebo divokým netradičním motivům. Vybere si totiž úplně každý, a to i v případě, že má vaše deka nadstandardní rozměry. Přejeme šťastnou ruku!


Pořiďte si kvalitní povlečení pro vaše pohodlí.

Zakoupit ložní povlečení

Doprava zdarma už při nákupu nad 1 000 Kč. 😉