Povlečení Jak vycvičit draka

Chcete zažít dobrodružství s vikingským chlapcem Škyťákem a jeho dračími kamarády? S celou řadou hraček na motivy oblíbené dětské filmové trilogie a navazujících seriálů si užijete spoustu zábavy. Tohle povlečení dokonce navíc i svítí. Vaše děti jej budou zaručeně milovat. 

S tímto povlečením se rázem ocitnete na osamělém ostrově, kde lidé a draci společně žijí v symbióze. Můžete se díky němu setkat se spoustou různých zajímavých charakterů, které mají navíc vtipná jména, jako například Bezzubka, Flákota nebo Bleskoběska. Naučte se vycvičit draka. Díky tomuto dětskému povlečení se vám budou zdát neuvěřitelné sny. Stačí popustit uzdu svojí fantazii.

Povlečení Jak vycvičit draka koupíte také na 4home.cz.
Navíc při použití kódu „AFC5“ získáte do 31. 12. 2022 slevu 5 % na vše! 😉

Povlečení Jak vycvičit draka

Při výběru povlečení pro děti všichni chceme svým ratolestem dopřát to nejlepší. Pro tyto účely je povlečení Jak vycvičit draka jako dělané. Povlečení s dětským motivem nebo dětské povlečení s filmovým motivem zahřeje děti u srdce. Může to být povlečení pro kluky nebo povlečení pro holky. Vyberte si dětské povlečení nejrůznějších vzorů. Vyzdobte dětem jejich dětské pokojíčky díky povlečení pro holčičku nebo povlečení pro chlapečka podle nejnovějších pohádkových trendů. Dětské povlečení Jak vycvičit draka s oblíbenými dráčky z animovaného filmu studia DreamWorks všechny děti milují.br

Svíticí povlečení Jak vycvičit draka do všech dětských pokojů

Ložní souprava disponuje motivem oblíbené pohádky Jak vycvičit draka. Pokud povlečení třeba jen na krátkou dobu vystavíte dennímu světlu nebo umělému světlu, bude nádherně ve tmě svítit. Jerry Fabrics povlečení
Jak vycvičit draka
svítící ve tmě je vyrobeno ze 100% bavlny. To ocení všichni alergici i děti s citlivou pokožkou. Atraktivní bavlněné povlečení Jak vycvičit draka svítící na jednu postel má standardní rozměr přikrývky 140×200 a polštáře 70×90 cm.

Proč právě bavlna

Materiálem je 100% hladká bavlna, která je prodyšná, dobře saje pot, je příjemná na omak a velmi snadno se udržuje. Bavlna je obecně velmi příjemný přírodní materiál s jedinečnými vlastnostmi, díky nimž je i v dnešní době stále tím nejpoužívanějším materiálem při výrobě lůžkovin. Je příjemná na dotek, dokáže vstřebat velké množství vlhkosti, je dostatečně pevná a odolává mechanickému oděru. Bavlna snáší praní při vyšších teplotách, a to je z hlediska hygieny výhoda. Krásné barevné povlečení s atraktivním motivem z animovaného příběhu Jak vycvičit draka má navíc nádherný potisk.

Dětské povlečení pro pohádkové sny

Svíticí povlečení se postará o nové zážitky při usínání a vytvoří originální  vzhled všech dětských pokojíčků. Příjemná bavlna zajistí pohodlný a ničím nerušený spánek vašich dětí. Povlečení se jednoduše nasvítí i přímým denním světlem při běžném používání, zdobí ho motivy a postavičky z oblíbeného dětského seriálu. Tyto unikátní vzory, které ve tmě vydrží dlouho svítit, zajistí vašim dětem hezkou noční zábavu. Potisk ložní soupravy je z každé strany jiný. Potěšte své děti a dopřejte jim sladký odpočinek v povlečení se super motivem.

Jak vycvičit draka – How to Train Your Dragon

Tato americká série filmů a seriálů, kterou vytvořila společnost DreamWorks Animation jako volnou interpretaci knižní předlohy pro děti od britské spisovatelky Cressidy Cowellové, se opravdu povedla.
Tři celovečerní animované filmy Jak vycvičit draka, Jak vycvičit draka 2
a Jak vycvičit draka 3 volně doplňuje několik dalších krátkých filmů a na filmy navazují i oblíbené televizní seriály Jak vycvičit draky odehrávající se bezprostředně po skončení prvního filmu a Jak vycvičit draky –  Závodna hřeben, který svým dějem předchází v dějové chronologii příběhu druhého filmu. Režisér všech tří filmů
Dean DeBlois popisuje Škyťákovo dospívání v muže.

Pořiďte si krásné dětské povlečení do vašeho bytu.

Zakoupit dětské povlečení

Doprava zdarma už při nákupu nad 1 000 Kč. 😉