Přehozy a potahy na dvoulůžkové (manželské) postele

Klíčovým prvkem celé ložnice je samozřejmě postel, nejlépe manželské dvoulůžko. A protože obvykle zabírá i největší část celé místnosti, zaslouží si naši velkou pozornost. Jestli chcete mít hezkou ložnici, je nezbytné začít právě od postele. Doslova zázraky dokáže správně zvolené ložní prádlo.

Kvalitní přehozy na dvoulůžko koupíte také na 4home.cz.
Navíc při použití kódu „AFC5“ získáte do 31. 12. 2022 slevu 5 % na vše! 😉

Povlečení dokáže vytvořit celkový dojem

Povlečení na postel je již odnepaměti považováno za nesmírně důležité. Nevěsty jej dostávají jako svatební dar, ale pořizují si jej i již zkušené ženy v domácnosti, které moc dobře vědí, že pomocí povlečení je možno zcela změnit celkový dojem z ložnice. Zatímco v minulosti byl důraz kladen především na materiál a to, jak působí při dotyku s pokožkou, dnes se na první místo dostává designové provedení. Změna ložního prádla je totiž jedním z nejrychlejších a nejsnadnějších způsobů, jak obměnit ložnici doslova jako mávnutím kouzelného proutku. Stačí, když v obchodě sáhnete místo bílé klasiky po nějakém netradičním vzoru. Nabídek je skutečně celá řada a vybírat můžete mezi výraznějšími barvami i tlumenějšími pastelovými tóny, stejně jako mezi divokými vzory či jemným květinovým motivem, který z vašeho dvoulůžka vykouzlí rozkvetlou louku. Ovšem protože fantazii se meze nekladou, návrháři jsou mnohem dál. Nebojí se experimentovat a vy si tak do své ložnice můžete pořídit povlečení plné jídla, automobilů, pohádkových postaviček nebo dokonce erotických symbolů.

Postel jako na zámku

Levné přehozy na dvoulůžkuPostel jako na zámku
Samotné ložní prádlo by měly doplňovat přehozy. Ty perfektně poslouží, abychom nenechávali postel rozestlanou a „odhalenou“. Použitím přehozu bude postel působit uklizeně, urovnaně a čistě. Můžete se tak s ní bez obav blýsknout před návštěvami, pokud je pouštíte i do ložnice. Navíc se vám do ní bude večer lépe a příjemněji uléhat. Nevěříte?

Pamatujete si ještě, jak jste jako malé děti absolvovali s rodiči „povinné“ prohlídky zámků? Určitě vás tehdy zaujaly tamější postele, vystlané málem až ke stropu polštáři a poté doplněné bezchybně uhlazeným přehozem. Kdo by v takové chvíli neuvažoval o tom, jak se v takové posteli asi spí! Zámecký styl si ale nemusíme odepřít ani ve skromnějších podmínkách „obyčejné“ domácnosti. Dopřejte si ložnici luxusní přehozy na dvoulůžkové postele a vyberte si některý ze široké nabídky jednobarevných i vícebarevných, prošívaných nebo různě dekorovaných kousků, které se budou dobře vyjímat v každé ložnici. Ve vaší posteli se teď díky krásnému přehozu bude usínat jako v pohádce. Přehoz představuje elegantní a stylový doplněk, který by měl tvořit nezbytnou součást každé ložnice.

Ceny mohou být různé

Investice do přehozu na manželskou postel nepatří obvykle k těm nejnižším. Stojí za tím hned několik faktorů, v první řadě to je množství použité látky. Rozměry přehozů na postele-dvojlůžko se obvykle pohybují kolem 240 x 260 cm. Materiálem jsou kvalitní, pevné několikavrstvé látky, obvykle s podílem bavlny a umělých vláken typu polypropylen či polyester. Cena takových přehozů se většinou přibližuje k tisíci korunám, u luxusnějších přehozů může tuto částku výrazně převýšit. Levné přehozy na dvojlůžkové postele lze nicméně sehnat také – nebudou však tolik kvalitní, je pravděpodobné, že vydrží kratší dobu a častějším praním se mohou snadněji poškodit. Pokud tedy zvažujete koupi nového přehozu do své ložnice, rozhodně doporučujeme vyhradit si na tento nákup raději vyšší obnos, pečlivě vybírat a volit takový přehoz, který se vám bude skutečně líbit. Jednoduchým nákupem tak dokážete z celé ložnice vytvořit dokonalou místnost. Kvalitní luxusní přehoz navíc vydrží třeba desítky let.

Přehoz na postel 220x240 cm
Pořiďte si kvalitní přehoz na dvoulůžko.

Zakoupit přehoz na manželskou postel

Doprava zdarma už při nákupu nad 1 000 Kč. 😉